Kerkdiensten

Datum Tijdstip Voorganger Ouderling van dienst Organist Oppas kinderen Informatie Meer informatie
Zondag 27 januari 2019 10:00 Ds. L.J. Oosterom Arjan Versluis uit Hardinxveld-Giessendam Hendrika van der Meer, Anne-Wil Cornet en Rebekka Slagmolen Doopdienst Klik hier voor meer informatie!
Zondag 3 februari 2019 10:00 Ds. A.H. Blom Anje de Kuiper Cirsten Boone, Gerrie Nagtegaal en Renske Visser ZWO dienst Klik hier voor meer informatie!
Zondag 10 februari 2019 10:00 Mw. ds. C. Flier Anje de Kuiper Mirella Kooman, Annika van Gelder en Lisa Fricke Klik hier voor meer informatie!
Zondag 17 februari 2019 10:00 Ds. P.B. Koekkoek te Woudenberg Gerard Roza Irene van 't Hoff, Natasja Eveleens en Mirjam de Ronde Klik hier voor meer informatie!
Zondag 17 februari 2019 Jeugd- en Jongerenkerk 10:00 Jeugd- en Jongerenkerk in de Koren-aar Klik hier voor meer informatie!
Zondag 17 februari 2019 15:00 Mw. ds. M.F. Meeder - van Hof Henk Teuling Aangepaste dienst Klik hier voor meer informatie!
Zondag 24 februari 2019 10:00 Ds. L.J. Oosterom Melanie Faber, Marry van Genderen en Eva en Vera Westerlaken Klik hier voor meer informatie!
Zondag 3 maart 2019 10:00 Mw. ds. C. Flier Geraldine Heijblom, Daphne Swart en Marit Kurpershoek Klik hier voor meer informatie!
Zondag 10 maart 2019 10:00 Ds. L.J. Oosterom Lizan Zegwaard, Lysette van Veen en Marieke van Kapel Doopdienst Klik hier voor meer informatie!
Woensdag 13 maart 2019 19:30 Ds. L.J. Oosterom Bidstond Klik hier voor meer informatie!
Zondag 17 maart 2019 10:00 Mw. ds. M.F. Meeder - van Hof Nadina Weverling, Marieke Verhoeven en Hannah van Andel Klik hier voor meer informatie!
Zondag 17 maart 2019 Jeugd- en Jongerenkerk 10:00 Koren-aar Klik hier voor meer informatie!
Zondag 24 maart 2019 10:00 Mw. ds. C. Flier Elise van Es, Rinske de Ronde en Sofie Smits Klik hier voor meer informatie!
Zondag 31 maart 2019 10:00 Ds. L.J. Oosterom Corine Smits, Sierra van Maurik en Nathalie Vos Klik hier voor meer informatie!
Zondag 7 april 2019 10:00 Mw. ds. C. Flier Nadine Veenman, Linda van Driel en Nienke Timmer Klik hier voor meer informatie!
Zondag 14 april 2019 10:00 Ds. L.J. Oosterom Marieke Vos, Cirsten Boone en Rebekka Slagmolen Palmzondag Klik hier voor meer informatie!
Zondag 14 april 2019 18:30 Mw. ds. C.S. van Andel te Houten m.m.v. Cantica Klik hier voor meer informatie!
Donderdag 18 april 2019 19:30 Witte Donderdag Viering van de Maaltijd van de Heer Klik hier voor meer informatie!
Vrijdag19 april 2019 19:30 Ds. L.J. Oosterom Goede Vrijdag Klik hier voor meer informatie!
Zaterdag 20 april 2019 21:30 Mw. ds. C. Flier Stille Zaterdag Klik hier voor meer informatie!
Zondag 21 april 2019 Jeugd- en Jongerenkerk 10:00 Skybox Klik hier voor meer informatie!
Zondag 21 april 2019 10:00 Ds. L.J. Oosterom Alie de Man, Rebecca Kuijpers, Eva en Vera Westerlaken Pasen Klik hier voor meer informatie!
Zondag 21 april 2019 Jeugd- en Jongerenkerk 10:00 Skybox Klik hier voor meer informatie!
Zondag 28 april 2019 10:00 Ds. M.C. van der Zouwen Hendrika van der Meer, Anne-Wil Cornet en Lisa Fricke Klik hier voor meer informatie!
Zondag 5 mei 2019 10:00 Gerrie Nagtegaal, Nynke Duijster en Mirjam de Ronde Klik hier voor meer informatie!
Zondag 12 mei 2019 10:00 Irene van 't Hoff, Annika van Gelder en Renske Visser Klik hier voor meer informatie!
Zondag 19 mei 2019 Jeugd- en jongerenkerk 10:00 Koren-aar Klik hier voor meer informatie!
Zondag 19 mei 2019 10:00 Lizan Zegwaard, Natasja Eveleens en Marit Kurpershoek Klik hier voor meer informatie!
Zondag 26 mei 2019 10:00 Melanie Faber, Marry van Genderen en Marieke van Kapel Klik hier voor meer informatie!
Zondag 2 juni 2019 10:00 Geraldine Heijblom, Daphne Swart en Hannah van Andel Klik hier voor meer informatie!
Zondag 9 juni 2019 16:15 Lysette van Veen, Mirella Koman en Sofie Smits Pinksteren Klik hier voor meer informatie!
Zondag 16 juni 2019 10:00 Nadina Weverling, Marieke Verhoeven en Lisa Fricke Klik hier voor meer informatie!
Zondag 16 juni 2019 Jeugd en jongerenkerk 10:00 Skybox Klik hier voor meer informatie!
Zondag 23 juni 2019 10:00 Elise van Es, Rinske de Ronde en Rebekka Slagmolen Klik hier voor meer informatie!
Zondag 30 juni 2019 10:00 Corine Smits, Sierra van Maurik en Nathalie Vos Doopdienst Klik hier voor meer informatie!
Zondag 7 juli 2019 10:00 Nadine Veenman, Linda van Driel en Mirjam de Ronde Klik hier voor meer informatie!